Naprzód Jędrzejów w rękach arabskich Szejków.

Maktum ibn Raszid al-Maktum – kuzyn emira Dubaju, szejka Muhammada ibn Raszid al-Maktuma został nowym właścicielem Naprzodu Jędrzejów.

Pewnie zastanawiają się wszyscy co skłoniło tego młodego kuzyna arabskich szejków do wydania pieniędzy na klub.

Odpowiedź na to pytanie jest dziecinnie prosta – Kobieta. Nie od dziś wiadomo, że KSN ma piękne fanki. Jedna z takich niewiast skradła serce 26 letniego kuzyna szejka a ten w miniony weekend na swoim prywatnym jachcie podpisał z prezesem KSN umowę dotyczącą sprzedaży klubu.

Piłkarskiego Eldorado jednak nie będzie?

Nie od dziś wiadomo jakimi zasobami finansowymi dysponują inwestorzy z krajów arabskich. Niestety Szejk Maktum jak na swoje możliwości wspomoże KSN dość symbolicznie. W kuluarach mówi się o kwocie opiewającej na zaledwie 2 miliony złotych. To jak na możliwości szejka kwota znikoma jednak pozwoli ona na poważną stabilizację finansową klubu

Szejk zamierza się też dołożyć do planowanej przebudowy stadionu Naprzodu.

Planujemy stworzyć na niecce obecnego stadionu Naprzodu mini ośrodek sportowy, podobny do baz treningowych na Euro 2012. – zazacza nowy właściciel.

Nowa Łukomska w Polskiej Piłce?

Nie trudno się domyślić, że nowy właściciel w natłoku obowiązków nie znajdzie wiele czasu na zarządzanie Naprzodem. Szejk zapowiedział już, że stery w KSN przejmie jego miłość.

Wszystko wskazuje więc na to, że nowym prezesem Naprzodu zostanie wybranka Szejka. Czy zrobi ona w Polsce podobną karierę medialną do prezes Warty Poznań dowiemy się wkrótce.

/Prima Aprillis /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *