Zagra Afromental, Dni Jędrzejowa 2013 już od piątku

 dni jedrzejowa 2013Festynem przy Szkole Podstawowej nr 2 w Jędrzejowie rozpoczną się tegoroczne Dni Jędrzejowa. Na koniec dni miasta przewidziany jest koncert Wojciecha „Łozo” Łozowskiego z zespołem Afromental pod jędrzejowskim Centrum Kultury. Tegoroczne Dni Jędrzejowa potrwają od piątku 31 maja do niedzieli 2 czerwca.

31 maja od godziny 16:00 rozpocznie się festyn w Szkole Podstawowej nr 2. W sobotę 1 czerwca odbędzie się wielki festyn z okazji Dnia Dziecka. Podczas imprezy która rozpocznie się o 15:00 pod Centrum Kultury wystąpią: zespół Litosfera, formacja taneczna „EKS-Tremum”, uczniowie Małej Akademii Śpiewu Małgorzaty Jałochy oraz Hania Wójcik z przebojami Majki Jeżowskiej. Imprezę zakończy koncert zespołu „Tacy Sami – Lady Pank Show” zaplanowany na 19:30.
2 czerwca przy Centrum Kultury podczas głównych obchodów Dni Jędrzejowa usłyszymy formację „Hardware” (godz. 17:00), następnie zespół Crusade a tuż po nim zaśpiewa Jakub Wojtasik. Na 19:00 zaplanowana jest gala wręczenia statuetek „Jędrzejowianin Roku 2013” a po niej koncert zespołu „Letko” (godz. 19:30).
O godzinie 20:45 na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – zespół Afromental.
Afromental – polska grupa muzyczna pochodząca z Olsztyna działająca od 2004 roku wykonująca muzykę z pogranicza funk, reggae, R&B, hip-hopu i soul.
Lider zespołu Wojciech „Łozo” Łozowski jest jurorem w show Polsatu „Must Be The Music. Tylko muzyka” a członkowie zespołu Tomson i Baron byli trenerami w 2 edycji show TVP 2 „The Voice of Poland. Najlepszy głos”.