Formacja Taneczna EKS-tremum w finale w Austrii

eks-tremumW dniu 10-03-2012, w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie odbyły się eliminacje do Międzynarodowych Mistrzostw Tańca – Dance Word Cup 2012. W eliminacjach wzięły udział zespoły i soliści tańca nowoczesnego, współczesnego oraz baletu. Jury oceniało łącznie około 60 występów. Formacja Taneczna EKS-tremum zaprezentowała układ „Outsiders” w choreografii Katarzyny Skrzyniarz, w kategorii juniorów. Dziewczęta zakwalifikowały się do finału mistrzostw, zdobywając 85/100 punktów od jury i zajmując tym samym drugie miejsce w swojej kategorii. Finał mistrzostw odbędzie się w Willach, w Austrii, w dniach 25-30 czerwca 2012 roku. Formacja będzie reprezentowała w Willach nie tylko nasze miasto Jędrzejów, powiat i województwo, ale całą Polskę. 

 
Formacja została również wybrana do niedzielnej gali Dance World Cup w Krakowie, podczas której ponownie zaprezentowała wyśmienitą choreografię i warsztat taneczny.  Należy nadmienić, iż układ „Outsiders” zaprezentowany w Krakowie był układem premierowym. Wkrótce będzie można zobaczyć go na scenie Jędrzejowskiego Centrum Kultury.  Udział Formacji w czerwcowym finale DWC 2012 w całości finansowany jest przez tancerki. Koszt jest duży i nie wszystkie uczestniczki będą w stanie go pokryć. Dlatego zwracamy
się z prośbą o sponsoring do wszystkich chętnych wspomóc dziewczęta, aby mogły skorzystać ze swojej szansy: do firm, urzędów, instytucji oraz  osób prywatnych. 
 

Wpłaty z dopiskiem „EKS-tremum”, prosimy przekazać na podane konto:

PEKAO S.A. 76 1240 4982 1111 0000 5547 3077

Będziemy wdzięczni i z góry dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą wpłatę