Gwiazdy w supersamochodach na obwodnicy Jędrzejowa

Piękne, drogie i szybkie auta. Gumball 3000 – międzynarodowy rajd samochodowy organizowany nieprzerwanie od 1999 roku przejedzie dzisiaj około godziny 11-12 przez Jędrzejów (droga E7).

Czy drogówka z Jędrzejowa złapie jakąś gwiazdę i jej super auto i wlepi mandat za przekroczenie prędkości? Gumball 3000 jest bowiem największym nielegalnym wyścigiem na świecie, ponieważ odbywa się bez policyjnych uzgodnień i nie raz zdarzało się już, że uczestników wyścigu karano mandatami.

Piękne, drogie i szybkie auta. Gumball 3000 – międzynarodowy rajd samochodowy organizowany nieprzerwanie od 1999 roku przejedzie dzisiaj około godziny 12 przez Jędrzejów (droga E7).

Czy drogówka z Jędrzejowa złapie jakąś gwiazdę i jej super auto i wlepi mandat za przekroczenie prędkości? Gumball 3000 jest bowiem największym nielegalnym wyścigiem na świecie, ponieważ odbywa się bez policyjnych i nie raz zdarzało się już, że uczestników wyścigu karano mandatami.

Wśród gwiazd które przemkną ulicami obwodnicy Jędrzejowa będą między innymi: aktor serialu „Słoneczny Patrol” David Hasselhoff, raperka EVE, DJ Muggs z zespołu Cypress Hill’s, raperzy: Bun B, Xzibit, legenda skateboardu Tony Hawk czy też znany jako „Hardkorowy Koksu” Rubert Burneika – kulturysta i zawodnik mieszanych sztuk walki.

Wśród około 100 sportowych bolidów zobaczymy między innymi słynny bolid Batmana oraz samochody takich marek jak: Lamborghini, Ferrari, McLareb, Bugatti, Aston Martin, Morgan, Bentley, Rollce Royce.

(fot. gumball3000.com)