R E K L A M A

Ogórek w Jędrzejowie

Magdalena Ogórek, kandydatka Sojuszu Lewicy Demokratycznej na prezydenta przebywała dziś w naszym województwie.

Około godziny 12:20 kandydatka odwiedziła Jędrzejów. Podczas wizyty w Centrum Kultury spotkała się z mieszkańcami miasta oraz otworzyła wystawę prac artysty malarza Zbigniewa Kasprzaka, który podarował jej na obraz własnego autorstwa.

Spotkania pełne inspiracji z marką Haft

Już 18 marca w jędrzejowskim sklepie MORENO, odbędzie się wyjątkowe spotkanie z doradcami marki Haft. Zachęcamy, aby na konsultacje przyjść ze zdjęciem swojego wnętrza, ponieważ każdy będzie miał możliwość skorzystania z indywidualnej, bezpłatnej porady nt. stylizacji własnej, domowej przestrzeni. Styliści marki Haft pokażą m.in. jak upinać zasłony i firany, jak pielęgnować tkaniny oraz opowiedzą o najnowszych trendach w aranżacji okien. Wstęp wolny.

W związku ze spotkaniem marka Haft przygotowała dla Państwa 5 obrusów, które można wygrać w naszym konkursie. Wystarczy wysłać na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. odpowiedź na pytanie: „ Z jakiego miasta pochodzi marka Haft?”

 

Zwycięzców poinformujemy mailowo. Nagrody będą do odebrania podczas spotkania, 19 marca w sklepie Moreno, na ul. Daszyńskiego 17a w Jędrzejowie, w godzinach 9:00-17:00.

Więcej artykułów…

stat4u