R E K L A M A

Naprzód Jędrzejów wygrał kolejny mecz

Trwa dobra passa czwartoligowych piłkarzy Naprzodu Jędrzejów, tym razem podopieczni trenera Jarosława Groszka pokonali na własnym obiekcie Spartakus Daleszyce 2-1. Obie bramki dla Naprzodu zdobył Patryk Kulesza, gola dla gości strzelił Jakub Olearczyk.

Bramki z meczu:

Naprzód Jędrzejów dalej niepokonany

Bardzo dobrą rundę wiosenną rozgrywa w tym sezonie czwartoligowy Naprzód Jędrzejów. Piłkarze z naszego miasta po raz kolejny odnieśli zwycięstwo. Tym razem podopieczni trenera Jarosława Groszka pokonali na własnym obiekcie Orlęta Kielce 3-1.

Bramki dla Naprzodu Jędrzejów zdobyli po strzale głową Michał Kłek w 50' oraz Patryk Kulesza w 56'. W 75 minucie padła kontaktowa bramka dla zespołu z Kielc. Gol autorstwa Marcina Koziora na niewiele się zdał, Naprzód przypieczętował bowiem swoje zwycięstwo bramką strzeloną przez Tomasza Iwańskiego w ostatniej minucie meczu.

Bramki z meczu:

"Pstrąg Mierzawy"

W ostatnią niedzielę kwietnia (27.04) Jędrzejowski Klub Spiningowy "Trout" już po raz piąty organizuje towarzyskie zawody "Pstrąg Mierzawy"

Wziąć w nich udział mogą wszyscy wędkarze mający stosowne opłaty na rok 2014 i ... lubiący sportową rywalizację w koleżeńskiej atmosferze. Jak zapewniają organizatorzy, dzięki pozyskanym sponsorom, będzie o co powalczyć.

Szczególnie zapraszamy młodych wędarzy, którzy w przyszłości chcieliby zasilić szeregi JKS „Trout” i tym samym włączyć się w popularyzację sportu wędkarskiego i szereg innych inicjatyw związanych z dbaniem o lokalne wody.

Naprzód Jędrzejów pokonał Orlicz Suchedniów - skrót meczu

Piłkarze IV ligowego Naprzodu Jędrzejów są w rundzie wiosennej zespołem niepokonanym. Zespół z Jędrzejowa rozgrywał dziś czwarty z kolei mecz w tej rundzie. Podopieczni Jarosława Groszka pokonali na własnym obiekcie Orlicza Suchedniów 1-0. Bramkę dla piłkarzy Naprzodu zdobył w 45 minucie Konrad Czarnecki.

Skrót meczu Naprzód - Orlicz

 

Jędrzejowianki w konkursie MISS POLONIA Ziemi Świętokrzyskiej 2014

Dwie jędrzejowianki wezmą udział w odbywających się w Galerii Korona w Kielcach w dniu 14 czerwca o godzinie 20.00 wyborach MISS Ziemi Świętokrzyskiej 2014.

Dominika Oksińska (na zdjęciu) - Wymiary: 166/ 80-60-85.

Obecnie uczy się w II Liceum Ogólnokształcącym w Jędrzejowie Jej ulubionym zajęciem zaraz po tańcu jest fotografowanie. Interesuje się również modą i dużo czyta świeżych nowinek związanych z tą dziedziną fashion.

Dominika zdobyła tytuł I-wszej vce miss ziemi jędrzejow-włoszczowa 2014 oraz otrzymała "przepustkę" czyli dziką kartę do wojewódzkiej imprezy MISS POLONIA Ziemi Świętokrzyskiej.

-Wystartowałam w imprezie ponieważ nie boję się nowych wyzwań, lubię modeling i chciałam poznać oraz zawrzeć znajomości z ciekawymi ludźmi z tej branży modowej.

Oprócz jędrzejowianki Dominiki Oksińskiej startuje w tej imprezie jej imienniczka Dominika Jędrychowska również pochodząca z miejscowości Jędrzejów. W tej imprezie startuje osiemnaście kandydatek z woj. świętokrzyskiego. Naszym pięknym, uroczym oraz rodowitym jędrzejowiankom życzymy powodzenia.

CYRK ARENA PREZENTUJE SPEKTAKL 2014.

Nowemu sezonowi towarzyszą wielkie zmiany, spektakle odbywają się pod nowym ogromnym niebiesko-białym namiotem o średnicy 32 metrów uszytym przez Włoską renomowaną firmę Scola Teloni. Nowoczesne oświetlenie, piękne kostiumy, najlepsi artyści, dobrze dobrana muzyka wszystko po to by program prezentowany przez cyrk Arena spotkał się z jeszcze większym uznaniem wśród nawet najbardziej wymagających widzów.

Więcej artykułów…

stat4u