R E K L A M A

Lokalni artyści w jędrzejowskim Muzeum

Podczas tegorocznej edycji "Cudzue chwalicie, swego nie znacie" zaprezentował się chór miejski z Jędrzejowa. Na wystawie można podziwiać prace artystów z terenu powiatu jędrzejowskiego.

Naprzód Jędrzejów pokonał ŁKS Łagów

Piłkarze Naprzodu Jędrzejów wygrali dzisiaj w meczu IV ligi z ŁKS-em Łagów 4-1, bramki dla Naprzodu: Konrad Czarnecki 10', Tomasz Iwański 40', 55', Mateusz Maciejewski 44' , dla ŁKS: Mateusz Żak 20'.

Skrót meczu

Zapraszamy na wystawę utalentowanego plastyka z Jędrzejowa

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych i Kulturalnych "Pro Persona " zaprasza 6 czerwca w piątek do jędrzejowskiego Centrum Kultury, w którym odbędzie się wystawa jednego z najbardziej utalentowanych jędrzejowskich rysowników młodego pokolenia - Tomasza Gawrońskiego.

Wystawa rozpocznie się w galerii "Na piętrze" o godzinie 19:00. Jednocześnie prosimy o przyniesienie materiałów plastycznych (bloki, kredki, farby, pastele itp.), które pozwolą Tomkowi i innym młodym twórcom rozwijać swój talent i pasję.

Tomasz Gawroński rysuje praktycznie od dziecka, jak mówi najbardziej przywiązany jest do szkicowania ołówkiem. Mimo młodego wieku jego rysunki zdumiewają bogactwem szczegółów.

koncert Jedrzejow

 

stat4u