R E K L A M A

Liceum Ogólnokształcące w Sędziszowie oferta placówki

Zgodnie z zapowiedziami 29 kwietnia drzwi naszej szkoły były szeroko otwarte dla każdego gimnazjalisty. Licealiści, będący gospodarzami imprezy, stanęli na wysokości zadania. Było wesoło, pomysłowo, przyjemnie i naprawdę ciekawie. Moc atrakcji dostarczyły liczne quizy i konkursy z nagrodami, a występ szkolnego kabaretu rozbawił każdego. Paweł, Paulina, Gracjan i Szymon po raz kolejny dali radę :)))) Przewodnikami po szkole byli Gandalf( Bartek), Slash (Dawid), Einstain (Damian) i Bon Jovi (Dominik), którzy spisali się na medal;) Mamy nadzieję, że każdy znalazł w naszej ofercie coś dla siebie. Dziękujemy, że byliście i liczymy na to, że spotkamy się we wrześniu:)))

źródło: https://www.facebook.com/pages/Liceum-Og%C3%B3lnokszta%C5%82c%C4%85ce-w-ZSO-w-S%C4%99dziszowie/1545200132383705?fref=ts

Internetowe narzędzia wykorzystywane w autodiagnozie i samoleczeniu

Szanowni Państwo,
Jestem członkiem Koła Naukowego Inżynierii Wiedzy UE w Katowicach. Prowadzę badania dotyczące samoleczenia i autodiagnozy wśród Internautów. Poszukuję osób z całej Polski, które chciałyby uzupełnić ankietę dotyczącą tej tematyki.
Czy mógłbym liczyć na pomoc? Mam bardzo mało odpowiedzi z Państwa województwa. Każda wypełniona ankieta jest dla mnie niezwykle ważna.
Z wyrazami szacunku,
Piotr Ziuziański

Więcej artykułów…

stat4u