R E K L A M A

Jędrzejowianki w konkursie MISS POLONIA Ziemi Świętokrzyskiej 2014

Dwie jędrzejowianki wezmą udział w odbywających się w Galerii Korona w Kielcach w dniu 14 czerwca o godzinie 20.00 wyborach MISS Ziemi Świętokrzyskiej 2014.

Dominika Oksińska (na zdjęciu) - Wymiary: 166/ 80-60-85.

Obecnie uczy się w II Liceum Ogólnokształcącym w Jędrzejowie Jej ulubionym zajęciem zaraz po tańcu jest fotografowanie. Interesuje się również modą i dużo czyta świeżych nowinek związanych z tą dziedziną fashion.

Dominika zdobyła tytuł I-wszej vce miss ziemi jędrzejow-włoszczowa 2014 oraz otrzymała "przepustkę" czyli dziką kartę do wojewódzkiej imprezy MISS POLONIA Ziemi Świętokrzyskiej.

-Wystartowałam w imprezie ponieważ nie boję się nowych wyzwań, lubię modeling i chciałam poznać oraz zawrzeć znajomości z ciekawymi ludźmi z tej branży modowej.

Oprócz jędrzejowianki Dominiki Oksińskiej startuje w tej imprezie jej imienniczka Dominika Jędrychowska również pochodząca z miejscowości Jędrzejów. W tej imprezie startuje osiemnaście kandydatek z woj. świętokrzyskiego. Naszym pięknym, uroczym oraz rodowitym jędrzejowiankom życzymy powodzenia.

CYRK ARENA PREZENTUJE SPEKTAKL 2014.

Nowemu sezonowi towarzyszą wielkie zmiany, spektakle odbywają się pod nowym ogromnym niebiesko-białym namiotem o średnicy 32 metrów uszytym przez Włoską renomowaną firmę Scola Teloni. Nowoczesne oświetlenie, piękne kostiumy, najlepsi artyści, dobrze dobrana muzyka wszystko po to by program prezentowany przez cyrk Arena spotkał się z jeszcze większym uznaniem wśród nawet najbardziej wymagających widzów.

Bezpłatne kursy dla seniorów

Mieszkańcy Gminy Jędrzejów stoją przed szansą podniesienia swoich kwalifikacji i umiejętności z zakresu języka angielskiego i obsługi komputera. Już 13 marca 2014 r. ruszy nabór na kursy języka angielskiego i informatycznego dla osób 50+ i starszych. W kursie języka angielskiego i informatycznym mogą wziąć udział osoby, w przedziale wiekowym 50 - 64 lata, a także starsze w przypadku, kiedy deklarują powrót na rynek pracy. Kursy mają za zadanie sprostać oczekiwaniom osób dojrzałych.

Dzień Kobiet w Sędziszowie

Ze względów techniczny nieco później zamieszczamy relację z Dnia Kobiet, który odbył się w Sędziszowie.

stat4u