R E K L A M A

Biurowiec w centrum Jędrzejowa!

Ten osobliwy budynek już niedługo będzie królował nad jędrzejowskim krajobrazem. Otrzymaliśmy tą wizualizację kilka dni temu od zaniepokojonego widza. Jak się okazało plany zagospodarowania przestrzennego zostały zmienione przez miejskich radnych podczas niejawnego posiedzenia. Jak dowiedziała się nasza redakcja niemal wszyscy obecni podczas obrad radni byli za przyjęciem zmiany. Czy tu nie doszło do korupcji? Całej sprawie dodaje smaku brak komentarza ze strony urzędującego burmistrza.

Dajcie znać, co myślicie o całej sprawie na naszym profilu na FB.

Wakacje w kraju czy za granicą?

Przed rozpoczęciem sezonu letniego na pewno masz dylemat, gdzie spędzić wakacje. Kiedyś turyści decydowali się na wyjazd poza granicę naszego państwa. Jednak dziś polskie kurorty zaczynają posiadać najlepsze standardy na świecie.

Naprzód Jędrzejów pokonał Pogoń Staszów 2-1 - skrót meczu

Naprzód Jędrzejów rozegrał dzisiaj pierwszy mecz w rundzie jesiennej na własnym boisku. Podopieczni trenera Cezarego Osińskiego zaczęli rundę w Jędrzejowie od wygranej 2-1 z Pogonią Staszów. Obie bramki dla piłkarzy z Jędrzejowa zdobył Tomasz Iwański, dla gości trafił Dominik Kaczmarczyk. Skrót meczu:

stat4u