R E K L A M A

Przetarg

Gmina Słupia Jędrzejowska ogłasza przetarg na Budowę ujęcia wody Wielkopole oraz wodociągu Wielkopole – Słupia. Inwestycja jest współfinansowana z Programu Operacyjnego "Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013". Termin realizacji zamówienia przypada na 10 maja 2015 roku. Szczegóły: TUTAJ

ODBLASKÓW SIŁA BLASKU

Materiał o bezpieczeństwie przygotowany przez jędrzejowską młodzież (z niewielką pomocą naszej redakcji). NOŚ ODBLASKI!!!

Materiał promuje idee noszenia odblasków na terenie niezabudowanym po zmroku. 

Sałatka z Puchatka

Spektakl próbujący opowiadać o świecie wewnętrznym młodych ludzi a także o ich postrzeganiu rzeczywistości przez pryzmat własnych ran i pręg emocjonalnych. Bohaterowie spektaklu są obserwatorami rzeczywistości, której nie chcą być uczestnikami.

Numizmatyka - hobby dla wybranych?

Hobby możemy nazwać każdą czynność, którą wykonujemy w czasie wolnym od pracy i obowiązków. Czynności te bardzo często łączą się z doskonaleniem pewnych umiejętności, poszerzaniem wiedzy w określonym temacie, często nawet z zarabianiem pieniędzy. Wszystkie te rzeczy są ważne i pomagają w rozwoju człowieka. Jednak głównym celem, dla którego ludzie posiadają swoje pasje, jest dobra zabawa oraz możliwość odcięcia się od obowiązków codziennego dnia. Jednym z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu, który pozwala zapomnieć o codziennych czynnościach jest kolekcjonerstwo.

stat4u