R E K L A M A

Ruszyła VI edycja Jędrzejowskiej Ligi Futsalu

W sobotę 22 listopada w hali Gimnazjum nr 2 ruszyła VI edycja Jędrzejowskiej Ligi Futsalu. Na początek rozegrano mecz o Superpuchar JLF w którym zespół simset.net pokonał drużynę legionistów 3-0. Szczegóły na temat rozgrywek znajdą Państwo na stronie www.futsal-jedrzejow.pl. Zapraszamy na krótką relację wideo z otwarcia JLF.

Piszczek nowym burmistrzem

Przeliczono już głosy we wszystkich 21 okręgach wyborczych w gminie Jędrzejów.

Wybory wygrał Marcin Piszczek uzyskując 7243 głosy co stanowi 64,8 procent wszystkich głosów. Oznacza to, że wygrał urzędujący burmistrz pozostaje na swoim stanowisku na kolejną kadencję. Drugie miejsce w wyborach zajął Rafał Filip - 16,7 procent (1866 głosów), na 3 miejscu uplasowała się Karolina Jarosz - 13,1 procent (1466 głosów) a ostatnia pozycja przypadła dla Grzegorza Kuśmierza, którego wynik to 5,4 procent (601 głosów).

enVogue

„enVogue” to przezabawna opowieść o naturze kobiety i uczuciach z jakimi na co dzień zmaga się każdy z nas. Jest to wspaniała lekcja, dzięki której można lepiej poznać samego siebie. Jest to bowiem zdecydowanie sztuka dla każdego! Spektakl obfituje w niezwykle inteligentne, dowcipne, cięte dialogi a pomiędzy aktorami widać fantastyczne porozumienie i radość jaką sprawia im ta sztuka i przebywanie na scenie!

Podwyżka podatków w Jędrzejowie

Podczas ostatniego posiedzenia RadyMiejskiej w tej kadencji radni zagłosowali za podwyżką podatków od nieruchomości. Podwyżka ta wynosi 2,5% a informacja o podjętej uchwala ma się ukazać w ciągu 14 dni. Zapraszamy do obejzenia krótkiej relacji z tego posiedzenia. Jednoczeńnie radni zagłosowali za obniżeniem ceny skupu żyta dla celów obliczenia podatku.

Mamy projekt nowego rynku w Jędrzejowie!

Wszyscy kandydaci na urząd burmistrza Jędrzejowa deklarują, że ich priorytetem inwestycyjnym po ewentualnej wygranej w wyborach będzie remont rynku.

By ułatwić przyszłemu włodarzowi naszego miasta realizację swoich obietnic wyborczych i skrócić mu drogę do realizacji tak bardzo oczekiwanych przez mieszkańców zmian w niechlubnej jak dotąd wizytówce Jędrzejowa jaką pozostaje rynek - z wielką radością oznajmiamy, że projekt nowego rynku już jest gotowy.

Bieg Niepodległości

11 listopada w Jędrzejowie rozegrany zostanie uliczny bieg z okazji Święta Niepodległości. Ponad półtorakilometrowa trasa dla miłośnikównbiegania prowadzić będzie ulicami: Feliksa Przypkowskiego i Browarną. W biegu mogą wziąć udział uczniowie szkół: podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

stat4u