R E K L A M A

Kardynał Dziwisz na odpuście ku czci błogosławionego Wincentego Kadłubka

Metropolita Krakowski Ksiądz Kardynał Stanisław Dziwisz (fot.) będzie w niedzielę 30 sierpnia o 12:00 przewodniczył mszy świętej podczas tegorocznego odpustu, który odbędzie się na ołtarzu polowym Archiopactwa Ojców Cystersów. Kardynał Dziwisz przyjedzie do Jędrzejowa z okazji 250 lecia beatyfikacji Wincentego Kadłubka. Tegoroczne uroczystości odpustowe trwają od czwartku, zakończy je ostatni koncert Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej.

Naprzód Jędrzejów przegrał z Nidą Pińczów

Piłkarze Naprzodu Jędrzejów przegrali pierwszy mecz w tym sezonie. Zespół z Jędrzejowa uległ na własnym obiekcie Nidzie Pińczów 1-2. Bramki dla Nidy: Łukasz Mika 6', Patryk Szczygieł 65', dla Naprzodu: Dominik Butenko 73'.

Skrót meczu

Szkolenie Surwiwalowe!

Uwaga!

Fundacja Keatywnej Przestrzeni Camposfera w Klimontowie zaprasza uczestników z Polski do swojej siedziby w cudownym naturalistycznym miejscu. Szkolenie prowadzimy w języku angielskim. To szansa na poprawienie lub zdobycie umiejętności językowych.
Szkolenie finansowane z programu  ERASMUS +.
Tematyka surwiwalowa dużo praktyki! Z nami zdobędziesz umiejętności trenerskie. Wydajemy certyfikaty.


Liczba miejsc: 4.
Wiek: więcej niż 21 lat. Miejsce realizacji: Klimontów, gm. Sędziszów.
Fundacja CampoSfera
22-31 Sierpień 2014

Liczba osób biorących udział w szkoleniu: 24 w tym osoby z Polski, Portugalii, Turcji, Włoch, Rumunii, Węgier.

Naprzód Jędrzejów remisuje na otwarcie nowego sezonu - skrót meczu

Piłkarze IV ligowego Naprzodu Jędrzejów rozpoczęli nowy sezon w IV lidze. Na początek zespół z Jędrzejowa zremisował bezbramkowo ze Skałą Tumlin. Kibice, którzy przybyli dziś na stadion w Jędrzejowie obejrzeli bardzo słabe zawody. Większość sytuacji z których oba zespoły mogły zdobyć gola było po stałych fragmentach gry. W końcówce meczu Naprzód wyglądał lepiej kondycyjnie i w kilku sytuacjach mógł zdobyć zwycięskiego gola, niestety podopiecznym trenera Jarosława Groszka zabrakło skuteczności. Drugi zespół z naszego powiatu - Unia Sędziszów przegrała na inaugurację z Lubrzanką Kajetanów 3-0.

Skrót meczu Naprzód - Skała:

W Jędrzejowie powstał oddział Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke

knp jow

W Jędrzejowie powstał oddział Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke. Działaczami jędrzejowskich struktur partii, której sondaże ogólnopolskie dają 10% poparcia są głównie młodzi ludzie. Prezesem oddziału Jędrzejów jest Krzysztof Tyrała - 21-letni student fizyki.

Kongres Nowej Prawicy to partia o charakterze konserwatywno-liberalnym i eurosceptycznym. Jej lider Janusz Korwin-Mikke słynie z błyskotliwych wypowiedzi oraz stałych i wyrazistych poglądów, które głosi od wielu lat. W ostatnich wyborach do PE partia zdobyła 4 mandaty a sam JKM został europosłem.

Oddział KNP Jędrzejów: https://www.facebook.com/KNPJedrzejow

Akcja Weź paragon trwa

Urząd Skarbowy w Jędrzejowie informuje, że trwa akcja „Weź paragon" koordynowana od kilku lat przez Ministerstwo Finansów. Celem przedsięwzięcia jest uświadomienie konsumentom, że prosząc o paragon przy zakupach towarów lub usług, wspierają uczciwą konkurencję, jednocześnie zapewniając sobie możliwość dochodzenia swoich praw w przypadku np. reklamacji. Paragon jest również dowodem uczciwej działalności sprzedawcy.

Główne przekazy akcji informacyjno-edukacyjnej mają na celu podkreślenie, że biorąc paragon:

  • zapewniasz sobie prawo reklamacji,
  • wspierasz uczciwą konkurencję,
  • ułatwiasz sobie porównanie cen,
  • zyskujesz pewność, że nie zostałeś oszukany,

źródło: "http://jedrzejow.us.gov.pl/aktualnosci/czytaj/aktualnosc/850/strona/"

 

Więcej artykułów…

stat4u