R E K L A M A

Bezpłatne kursy dla seniorów

Mieszkańcy Gminy Jędrzejów stoją przed szansą podniesienia swoich kwalifikacji i umiejętności z zakresu języka angielskiego i obsługi komputera. Już 13 marca 2014 r. ruszy nabór na kursy języka angielskiego i informatycznego dla osób 50+ i starszych. W kursie języka angielskiego i informatycznym mogą wziąć udział osoby, w przedziale wiekowym 50 - 64 lata, a także starsze w przypadku, kiedy deklarują powrót na rynek pracy. Kursy mają za zadanie sprostać oczekiwaniom osób dojrzałych.

Dzień Kobiet w Sędziszowie

Ze względów techniczny nieco później zamieszczamy relację z Dnia Kobiet, który odbył się w Sędziszowie.

XII Bal Charytatywny w Sędziszowie

W dniu 22 Lutego 2014 roku w Sędziszowie odbył się już XII Bala Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sędziszowa oraz Burmistrza Sędziszowa. Podczas balu odbyła się licytacja przedmiotów ofiarowanych przez kieleckich oraz lokalnych artystów a także Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Pana Adama Jarubasa.

CZY JEST NA SALI LEKARZ?

Miło nam poinformować, że w dniu 24 lutego 2014 r. o godz.18:00 w Centrum Kultury w Jędrzejowie przy ul.Józefa Piłsudskiego 3 odbędzie się spektakl teatralny p.t. CZY JEST NA SALI LEKARZ
Jest to szalona, pełna absurdów i zabawnych nieporozumień komedio-farsa, będąca odzwierciedleniem tego wszystkiego co dzieje się w służbie zdrowia.

stat4u