R E K L A M A

Robert Winnicki odwiedził Jędrzejów - wideo

8 maja w Centrum Kultury w Jędrzejowie odbyło się spotkanie z Robertem Winnickim. Winnicki, który kandyduje do Parlamentu Europejskiego z listy Ruchu Narodowego mówił między innymi o tym, że należy by zdemontować federalną Unię i przywrócić Europę Ojczyzn. Zapraszamy na krótką relację.

Spotkanie z Robertem Winnickim w Jędrzejowie

W czwartek 8 maja o godzinie 18:00 w Centrum Kultury w Jędrzejowie odbędzie się spotkanie z jednym z liderów Ruchu Narodowego.

Robert Winnicki odwiedzi nasze miasto na zaproszenie koła Młodzieży Wszechpolskiej z Jędrzejowa. Winnicki w latach 2009-2013 był prezesem Młodzieży Wszechpolskiej, jest również członkiem Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego. Robert Winnicki jest jedynką na ogólnopolskiej liście Ruchu Narodowego w okręgu małopolsko-świętokrzyskim. W wyborach do Parlamentu Europejskiego zaplanowanych na 25 maja 2014 roku Ruch Narodowy startuje z listy numer 2.

 

Naprzód Jędrzejów remisuje z liderem IV ligi - skrót meczu

Naprzód Jędrzejów wciąż jest jedynym niepokonanym w IV lidze tej wiosny. Tym razem zespół z naszego miasta zremisował 1-1 z liderem czwartej ligi - Czarnymi Połaniec. Bramkę dla podopiecznych trenera Jarosława Groszka strzelił w 43 minucie Sebastian Ryguła. Gol dla Czarnych Połaniec padł w 85 minucie po rzucie karnym, autorem bramki został Piotr Mazurkiewicz. Inny nasz czwartoligowiec - Unia Sędziszów także w stosunku 1-1 zremisowała ze Spartą w Kazimierzy Wielkiej.

Po 23 rozegranych kolejkach Naprzód zajmuje 8 miejsce z 30 punktami na koncie. Unia Sędziszów ma na koncie 40 oczek co daje jej czwartą pozycję w lidze.

Skrót meczu Naprzód Jędrzejów - Czarni Połaniec

Rodzinna majówka nad Zalewem

1 maja nad jędrzejowskim zalewem odbył się piknik rodzinny. Podczas imprezy odbyły się między innymi zawody w karaoke na molo, zawody kajakowe. Na scenie amfiteatru odbył się występ uczniów „Małej akademii śpiewu” Małgorzaty Jałochy oraz koncert zespołu „Accord”.

Krótka relacja:

stat4u