Jędrzejowianki w konkursie MISS POLONIA Ziemi Świętokrzyskiej 2014

Dwie jędrzejowianki wezmą udział w odbywających się w Galerii Korona w Kielcach w dniu 14 czerwca o godzinie 20.00 wyborach MISS Ziemi Świętokrzyskiej 2014.

Dominika Oksińska (na zdjęciu) – Wymiary: 166/ 80-60-85.

Obecnie uczy się w II Liceum Ogólnokształcącym w Jędrzejowie Jej ulubionym zajęciem zaraz po tańcu jest fotografowanie. Interesuje się również modą i dużo czyta świeżych nowinek związanych z tą dziedziną fashion.

Dominika zdobyła tytuł I-wszej vce miss ziemi jędrzejow-włoszczowa 2014 oraz otrzymała „przepustkę” czyli dziką kartę do wojewódzkiej imprezy MISS POLONIA Ziemi Świętokrzyskiej.

-Wystartowałam w imprezie ponieważ nie boję się nowych wyzwań, lubię modeling i chciałam poznać oraz zawrzeć znajomości z ciekawymi ludźmi z tej branży modowej.

Oprócz jędrzejowianki Dominiki Oksińskiej startuje w tej imprezie jej imienniczka Dominika Jędrychowska również pochodząca z miejscowości Jędrzejów. W tej imprezie startuje osiemnaście kandydatek z woj. świętokrzyskiego. Naszym pięknym, uroczym oraz rodowitym jędrzejowiankom życzymy powodzenia.