Kamil Cebulski, „najmłodszy milioner w Polsce” wygłosi wykład w Jędrzejowie

Zapraszamy na spotkanie z Kamilem Cebulskim.

Spotkanie odbędzie się 1 października o 18:00 w sali konferencyjnej jędrzejowskiego Centrum Kultury (I piętro).

Media okrzyknęły go „najmłodszym milionerem w Polsce” bo mając 17 lat założył firmę, która w ciągu roku zaczęła przynosić zyski i zatrudniać pracowników. Jako nastolatek był właścicielem kilkunastu sklepów internetowych i serwisów z grami, które notowały około 2,5 miliona odsłon dziennie.   

Pochodzący z Jędrzejowa Kamil Cebulski obecnie mieszka za granicą, prowadzi uniwersytet działający w kilku krajach, otwiera setkom Polaków firmy w Wielkiej Brytanii i buduje szkoły w Afryce. Jego uczelnia ASBIRO jest jedyną szkołą w Polsce w której wykładają biznes. Uczniowie ASBIRO mogą się kształcić od takich sław jak między innymi:  

David Stockman – minister finansów w rządzie prezydenta USA – Ronalda Regana.

Leszek Balcerowicz – były wicepremier, minister finansów i prezes NBP.

Tadeusz “TAD” Witkowicz – miliarder i pierwszy Polak, który wprowadził dwie swoje firmy na amerykańska giełdę na Wall Street.

Krzysztof Jędrzejewski – 36 na liście najbogatszych polaków miesięcznika FORBES, główny akcjonariusz Kopexu firmy zatrudniającej ponad 6,5 tys osób.

Andrzej Sadowski i Robert Gwiazdowski z Centrum im Adama Smitha.

Jan Fijor – przedsiębiorca, podróżnik, dwukrotnie najlepszy sprzedawca nieruchomości w Chicago.

Ponadto studenci uczelni Kamila Cebulskiego biorą udział w wielu seminariach naukowych za granicą. Samego Kamila gościł m.in. Hans-Adam II Lichtenstein – głowa księstwa Lichtenstein, jego osobisty majątek przekracza 4 miliardy dolarów, co czyni go jednym z najbogatszych władców w Europie.