Koncert grupy humorystycznej Letni, Chamski Podryw

 MG_3210Koncert grupy humorystycznej LETNI, CHAMSKI PODRYW w Jędrzejowie.

Dnia 16 marca 2013 roku w jędrzejowskim Centrum Kultury odbył się koncert grupy humorystycznej Letni, Chamski Podryw.
Maciej (Canton) i Dawid (Anton) zanim jednak wystąpili na jędrzejowskich deskach wybrali się na obiad do Restauracji Gościniec Piotra Biernackiego wraz z czterema osobami, które zakupiły bilet VIP. Każda z nich spędziła miłe chwile przy jednym stole
z chłopakami z grupy muzycznej. Osoby VIP mogły dowiedzieć się kilku rzeczy
o których oficjalnie Maciej i Dawid nie mówią oraz zjeść gorące danie wraz z pysznym deserem. Warto odnotować, że artystów jak i czterech gości VIP woziła czerwona taksówka Pana Jacka Spetela.

Koncert zespołu muzycznego LETNI, CHAMSKI PODRYW.

Dnia 16 marca 2013 roku w jędrzejowskim Centrum Kultury odbył się koncert grupy humorystycznej Letni, Chamski Podryw.
Maciej (Canton) i Dawid (Anton) zanim jednak wystąpili na jędrzejowskich deskach wybrali się na obiad do Restauracji Gościniec Piotra Biernackiego wraz z czterema osobami, które zakupiły bilet VIP. Każda z nich spędziła miłe chwile przy jednym stole z chłopakami z grupy muzycznej. Osoby VIP mogły dowiedzieć się kilku rzeczy
o których oficjalnie Maciej i Dawid nie mówią oraz zjeść gorące danie wraz z pysznym deserem. Warto odnotować, że artystów jak i czterech gości VIP woziła czerwona taksówka Pana Jacka Spetela.
Od godziny 16.30 rozpoczął się koncert na, który jędrzejowska młodzież tak
z upragnieniem czekała. Humorystyczna grupa muzyczna rwała w wir muzyczny około dwustu swoich młodszych i tych starszych fanów.
Publiczność odśpiewała z Maćkiem i Dawidem ich muzyczne hity tj. Czinkłaczento, Oranżada koleżanki petardy, Gwizdek czy Tylko hit na lato. Po koncercie przyszedł czas na spotkanie, robienie pamiątkowych zdjęć i rozdawanie swoich autografów na płytach w Kawiarni Finezja Mateusza Szczepańczyka. Również osoby, które miały bilety backstage nie żałowały tego zakupu, ponieważ po występie mogły porozmawiać i wypytać Maćka i Dawida o co tylko chciały. Padały naprawdę ciekawe jak i dziwne pytania w stronę artystów, ale dzielnie sobie z każdym z nich chłopaki poradzili. Nocleg i gorące posiłki zapewnił chłopakom Marcinow Puto, właściciel Restauracji Potocki Dwór. Godne odnotowania jest to, iż artyści po raz pierwszy mieli okazję zaśpiewać w powiecie jędrzejowskim, nawet jednogłośnie odparli, że bardzo im się podoba nowy budynek Centrum Kultury, który w 2010 roku przeszedł całkowitą rewitalizację. Czy to oznacza, że artyści chcieliby jeszcze nie raz wystąpić
w Jędrzejowie? Tego na pewno dowiemy się zaglądając na oficjalną stronę grupy muzycznej www.letnichamskipodryw.pl
Dziękujemy Telewizji regionalnej iTV Jędrzejów (Łukasz Bełdowski, Arkadiusz Witek), która pełniła patronat nad tym wydarzeniem.
Prowadzącej koncert instruktorce tańca Pani Emilii Simlat oraz fotoreporterowi
Panu Jackowi Kaczmarczykowi, którego zdjęcia z tego wydarzenie możecie oglądać na stronie www.jackofoto.pl
Panu Mariuszowi Wyrozumskiemu – właścicielowi Pizzerii Rodzinej, iż zapewnił osobom na backstage „wypasione pizze” i napoje.

 MG_3183  MG_3190 MG_3210  MG_3336  MG_3357  MG_3367

 MG_3371  MG_3373  MG_3375

 MG_3378  MG_3384  MG_3396

 MG_3465  MG_3462  MG_3473