Koncert „Letni Chamski Podryw” w Jędrzejowie

lchp16 marca 2013 roku w jędrzejowskim Centrum Kultury wystąpi grupa humorystyczna (Letni, Chamski Podryw), która znana jest z utworów „Czinkłaczento”, „Gwizdek”, „Białe Kozaki”, „Oranżada, koleżanki, petardy” i wielu innych przebojów.
Ich teledyski grają wszystkie stacje muzyczno-telewizyjne np. VIVA POLSKA, 4funtv czy rebeltv. W Internecnie mogą pochwalić się bardzo dużą oglądalnością i wyświetleniem teledysków, które sięgają nawet 12-tu milinów odsłon w znanych portalach wideo. Wystąpili również w czwartej edycji polskiego show muzycznego, MUST BE THE MUSIC.

Organizatorzy oraz patron medialny Telewizja Regionalna iTV Jędrzejów przygotowali dla fanów i uczestników tego koncertu nie lada atrakcje w postaci biletów Backstage i VIP.
Szczęśliwi nabywcy dziesięciu wejściówek backstage, będą mieli okazję spędzić miły czas z grupą muzyczną Letni, Chamski Podryw na backstage koncertu i śledzić ich przygotowania zza kulis. Posiadacze biletów VIP (dokładnie cztery osoby) wcześniej mogą z Maćkiem i Dawidem zjeść obiad, wypić napoje i skosztować słodkości, które przygotował dla nich właściciel Restauracji Gościniec Piotr Biernacki. O transport dla tych czterech osób zadba „czerwona jędrzejowska Taxi” Pana Jacka Spetela. Koncert zakończy się o godzinie 17-tej, a od 17.30 przewidziane jest 30-to minutowe spotkanie z uczestnikami imprezy (wymiana zdań, autografy, zdjęcia, rozdawanie płyt CD) w kawiarence Finezja przy Centrum Kultury w Jędrzejowie.
Bilety można wciąż nabyć w sekretariacie Centrum Kultury bądź zarezerwować pod adresem emailowym redaktora muzycznego Telewizji iTV – arekvitek@gmail.com