Miss Regionu Jędrzejów, Włoszczowa dla Sandry Niedzieli

Sandra Niedziela- 18 letnia jędrzejowianka sięgnęła po tytuł Miss Regionu Jędrzejów, Włoszczowa w ramach Miss Polonia.

O ten zaszczytny tytuł walczyło 7 dziewcząt, które przez minione 4 tygodnie intensywnie ćwiczyły. Podczas sobotniego finału dziewczęta zaprezentowały się m.in w strojach wieczorowych, wizytowych, kostiumach kąpielowych oraz w strojach sportowych.

W czasie przerw między kolejnymi wyjściami na scenie zaprezentowali się: Małogoskie Trio, Filip Wnuk oraz gwiazda wieczoru- Rafał Mulka iluzjonista z Beskidzkiego Teatru Iluzji. Po wszystkich 4 wyjściach przyszedł czas na wydanie werdyktu jury.

Korona najpiękniejszej przypadła dla Sandry Niedzieli- osiemnastoletniej uczennicy jędrzejowskiego Liceum im. Mikołaja Reja, która w konkursie Miss Nastolatek Ziemi Jędrzejowskiej sięgnęła po tytuł I Wice Miss. Podczas małogoskich wyborów udało się jej zdobyć serca zarówno publiczności jak i  czytelników Gazety Jędrzejowskiej. Tytularne miejsce I wice Miss zdobyła Kasia Michnik, która także zdobyła tytuł Miss Echa Dnia,  zaś II wice Miss została Renata Świrszcz z Woli Tesserowej. Uznanie fotografików zyskała Anna Nieckarz, która zdobyła tytuł Miss Foto.

Przypomnijmy, że Zdobywczyni tytułu Miss została zakwalifikowana bez eliminacji do finału wojewódzkiego Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej.

źródło foto: http://www.dkjedrzejow.pl/miss