Nagana dla dyrektora PUP w Jędrzejowie

Naganą z wpisem do akt ukarał starosta jędrzejowski Edmund Kaczmarek dyrektora miejscowego urzędu pracy Macieja Tomczyka. Za to, że na swoim profilu na Facebooku umieścił żarty o masturbującym się niedźwiedziu i “idącym przez park pedale i pijaku”.

– Od razu przeprowadziłem rozmowę dyscyplinującą z panem dyrektorem. Zdecydowałem dać mu naganę z wpisem do akt, bo przecież za to co zrobił nie będę go głaskał – podkreśla Edmund Kaczmarek, starosta jędrzejowski, bezpośredni przełożony Macieja Tomczyka.

 

Zaraz potem dyrektor usunął wszystkie żarty ze swojego profilu na Facebooku. Niestety, nie udało nam się z nim skontaktować, nie odbierał telefonów.

 

O sprawie napisaliśmy we wtorek. Żartów na profilu dyrektora było sporo, m.in. o masturbującym się niedźwiedziu czy “idącym przez park pedale i pijaku”. Tomczyk tłumaczył “Gazecie”, że wrzuca je na swój profil wieczorami, bo “coś trzeba robić”. Twierdził, że niektóre z nich można nawet podciągnąć jako kampanię antyalkoholową. Tymczasem na profilowym zdjęciu widać, jak dyrektor pije piwo.

 

źródło: kielce.gazeta.pl