Naprzód wygrywa i zbliża się do czołówki (video)

W meczu w ramach 6 kolejki czwartej ligi, Naprzód Jęrzejów wygrał na włsnym boisku z Orlętami Kielce 4-0.


Pierwszego gola dla Naprzodu zdobył Jakub Kowalski (z karnego). Druga bramka była samobójcza, na 3-0 podwyższył Starościak a czwartego gola strzelił Tomasz Puchrowicz.


 

 

Zespół z Jędrzejowa objął prowadzenie w koncówce pierwszej połowy. Wtedy to po faulu na napastniku KSN sędzia pokazał na „wapno”. Jedenastkę na gola zamienił Jakub Kowalski. Chwilę potem było już 2-0, po dośrodkowaniu z lewej strony boiska do piłki wyskoczył Tomasz Iwański i jeden z obrońców Orląt – piłka odbiła się od głów obu zawodników i wpadła do bramki zespołu z Kielc.

Mimo wysokiego prowadzenia pierwsza połowa w wykonaniu Naprzodu była bardzo słaba. Druga natomiast zdecydowanie lepsza, mający dwa gole przewagi zespół z Jędrzejowa kontrolował całe drugie 45 minut. Po 10 minutach gry w drugiej połowie, podopieczni Andrzeja Fendrycha zdobyli trzecią bramkę. Po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego do idealnie bitej piłki najwyżej wyskoczył Grzegorz Starościak i futbolówka ugrzęzła w siatce. Trzy minuty później po szybkim kontrataku wynik ustalił Tomasz Puchrowicz. Naprzód mógł zdobyć jeszcze przynajmniej 3 gole ale swoje okazje marnowali Kowalski, Kosek i Iwański.

Po zwycięstwie z Orlętami Kielce, KSN z jedenastoma punktami na koncie jest na 4 miejscu w ligowej tabeli. W następnej kolejce Naprzód czeka mecz wyjazdowy z liderem – Nidą Pińczów.