Naprzód i Unia rozpoczynają sezon w IV lidze

Naprzód Jędrzejów z Partyzantem w Radoszycach a Unia Sędziszów z Nidą Pińczów na własnym stadionie. Czwartoligowcy z powiatu jędrzejowskiego w niedzielę 12 sierpnia o 17:00 rozpoczynają sezon 2012/2013.


Zarówno Naprzód jak i Unię czeka bardzo ciężka potyczka. Rywal KSN to 7 zespół ZINA IV ligi z poprzedniego sezonu, dodatkowo Partyzanta przed tym wzmocniło kilku wartościowych graczy. Rywalem Unii jest Nida która w poprzednim sezonie uplasowała się na 4 pozycji w tabeli ligowej.

 

Zarówno Naprzód jak i Unię czeka bardzo ciężka potyczka. Rywal KSN to 7 zespół ZINA IV ligi z poprzedniego sezonu, Partyzanta przed tym wzmocniło dodatkowo kilku wartościowych graczy. Rywalem Unii jest Nida, która w poprzednim sezonie uplasowała się na 4 pozycji w tabeli ligowej.

Naprzód po pięciu sezonach w III lidze wraca na czwartoligowe boiska. W meczu z Partyzantem trener Naprzodu nie będzie mógł skorzystać z wszystkich podstawowych zawodników. Najbardziej zdziesiątkowaną pozycją jest obrona, za kartki pauzuje bowiem aż 3 obrońców: Tomasz Puchrowicz, Mateusz Maciejewski i Michał Kłek. Dodatkową trudnością jaką czeka Naprzód jest fakt, że Partyzant w dzień meczu obchodzi swoje 65 urodziny i piłkarze z Radoszyc z pewnością będą chcieli wygrać za wszelką cenę mecz z Naprzodem. Wydaje się więc, że Naprzód w tym meczu zadowoli remis.

 

Jutrzejszy mecz rozpoczyna drugi sezon w czwartej lidze Unii Sędziszów. Podopieczni Zbigniewa Krupy z pewnością nie są faworytem w meczu z aspirującą do awansu Nidą ale na pewno nie poddadzą się bez walki. Unia w poprzednim sezonie też była skazywana na pożarcie a piłkarze z Sędziszowa spisywali się dość dobrze kończąc sezon na 8 miejscu.