Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Miąsowej nagrodzona w konkursie firmy WIŚNIOWSKI

Dobiegł końca konkurs pod nazwą „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie”, którego pomysłodawcą i organizatorem była firma WIŚNIOWSKI. Celem akcji było wyposażenie wybranych domów dziecka w bramy, drzwi i ogrodzenia. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Rodzinnego z Miąsowej została jednym z laureatów konkursu.

Firma Wiśniowski zaprosiła do udziału kilkaset placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu całego kraju. Spośród nich niemal dziewięćdziesiąt zdecydowało się konkurować o wartościowe nagrody. Wśród szczęśliwych laureatów znalazła się Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza z Miąsowej.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dowolną techniką pracy plastycznej, pokazującej dlaczego właśnie tą placówkę warto wyposażyć w najwyższej jakości produkty marki WIŚNIOWSKI. Wychowankowie domów dziecka z całej Polski wykazali się olbrzymią kreatywnością i zasypali Organizatora doskonałymi pracami, które pojawiły się na stronie firmy WIŚNIOWSKI na Facebooku. Tam były one poddane głosowaniu za pomocą aplikacji konkursowej. Na wszystkie prace oddano łącznie 173 850 głosów, dzięki którym do drugiego etapu konkursu trafiło trzydzieści prac które najbardziej podobały się Internautom. Z nich jury konkursowe wyłoniło laureatów

Decyzja jury nie była prosta, ze względu na ogromną ilość prac wyróżniających się kreatywnością. Po uwzględnieniu zaangażowania wychowanków w przygotowanie pracy, potrzeb danej placówki jak i estetyki oraz oryginalności prac konkursowych, wyłoniono jedenaście, a nie jak wcześniej zakładano dziesięć, zwycięskich placówek. Jesteśmy pod wrażeniem pomysłowości, kreatywności i olbrzymiego zaangażowania placówek w przygotowanie pracy, jak i w cały proces głosowania. Walka toczyła się do ostatnich chwil”- mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu WIŚNIOWSKI. „Placówka z Miąsowej zaskoczyła nas dodatkowo bogatą wiedzą na temat historii firmy” – dodaje Świderska.

Dzięki udziałowi w konkursie „Spełnij marzenie o bezpieczeństwie” Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Typu Rodzinnego z Miąsowej zostanie wyposażona w nowoczesne, funkcjonalne i ciekawe wzorniczo produkty marki WIŚNIOWSKI.

Bardzo duże emocje towarzyszyły temu konkursowi. Jak dostaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w akcji to nastąpiła mobilizacja w naszych szeregach. Marzyliśmy o bramie automatycznej. Wspólnymi siłami napisaliśmy wierszyk o Panu Wiśniowskim, cała nasza rodzina była zaangażowana w przygotowania. W głosowanie zaangażowaliśmy wszystkich znajomych, a także lokalną szkołę. W niedzielę przyszedł do nas św. Mikołaj i ogłosił, że jesteśmy laureatami konkursu. Wtedy nastąpiła wielka radość i szaleństwo.” – podkreśla Alina Grabalska dyrektor Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej.