Półfinały Mistrzostw Województwa w Futsalu oraz Reprezentacja Polski +35 w Jędrzejowie!

12 marca od godziny 13:00 w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Konarskiego przy ulicy Przypkowskiego 49 zostaną rozegrane po raz pierwszy w naszym mieście półfinały Mistrzostw Województwa Świętokrzyskiego w Futsalu.

W Jędrzejowie odbędzie się jeden z dwóch półfinałów (drugi w Opatowie). Wystąpi w nim pięć drużyn: Moldex Małogoszcz, Lewart Bejsce (przedstawiciel Kazimierzy Wielkiej ), UKS Futsal Nowiny (II liga Futsalu ), Becher Kielce i Elmar Jędrzejów. Drużyny zagrają systemem każdy z każdym, a do finału, który odbędzie się w Suchedniowie 20 marca awansują po dwie drużyny z półfinałów. Udział w finale mają zapewnione także drużyny gospodarzy z Suchedniowa i mistrza z ubiegłego roku: Zajazd Panama Kaszowicz Busko Zdrój. Organizatorem mistrzostw już po raz szósty jest Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej.

Półfinał, który odbędzie się w Jędrzejowie zorganizują – podobnie jak Jędrzejowską Ligę Futsalu – Urząd Miejski w Jędrzejowie, Michał Stępień ( Simset.NET ) i Mariusz Glita ( Elmar Plus ).

Organizatorzy zapraszają kibiców na mecze półfinałowe (wstęp wolny), które rozpoczną się o godzinie 13:00 i potrwają do 19:00. Następnie odbędzie się mecz pokazowy pomiędzy Reprezentacją Polski +35 w Futsalu, a Reprezentacją Jędrzejowskiej Ligi Futsalu +35. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 19, czas gry 2×25 minut.