Powiatowe Eliminacje do Wojewódzkiego Turnieju ,,Piłkarska Kadra Czeka”

Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie wraz ze Świętokrzyskim Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe zorganizowało 11 maja 2011 na stadionie KS LKS Piaskowianka-Piaski Powiatowe Eliminacje do Wojewódzkiego Turnieju ,,Piłkarska Kadra Czeka”.
W sportowej rywalizacji zmierzyły się cztery drużyny o tytuł Mistrza Powiatu Jędrzejowskiego w Powiatowych Eliminacjach do Wojewódzkiego Turnieju ,,Piłkarska Kadra Czeka” koordynatorem projektu jest Dariusz Lisowski pełnomocnik Starosty Jędrzejowskiego ds. sportu.

 

Do Jędrzejowa przyjechały następujące drużyny naszego powiatu:
LKS Motkowice
LZS Nagłowice
LKSPiaskowianka-Piaski
LZS Zryw Skroniów

Idea tych zawodów sportowych organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie wraz z Świętokrzyskim Zrzeszeniem Ludowe Zespoły Sportowe w Kielcach to zachęcenie dzieci i młodzieży do zdrowego, a tym samym sportowego trybu życia.
W dobie, gdy nasza młodzież oraz dzieci są tak bardzo narażone na różne zagrożenia, naszym głównym celem jest wskazanie młodzieży tej dobrej drogi oraz pokazanie, że wolny czas można spędzić w fajny, sportowy sposób. Podczas tego turnieju wyłowiona została najlepsza drużyna z naszego powiatu , która będzie reprezentować Powiat Jędrzejowski na eliminacjach wojewódzkich, a następnie ogólnopolskich- mówi Dariusz Lisowski, który pełni funkcję pełnomocnika Starosty Jędrzejowskiego ds. sportu.

Arbitrami tych zawodów sportowych byli: Mirosław Frąckiewicz oraz Sławomir Nowak.
Wyniki Końcowe Turnieju ,,Piłkarska Kadra Czeka”
1miejsce LKS Piaskowianka-Piaski
2miejsce LZS Nagłowice
3miejsce LKS Motkowice
4 miejsce LZS Zryw Skroniów
Nagrody w tym turnieju to (dla każdej drużyny biorącej udział w zawodach): puchar , pamiątkowe medale i dyplomy.
Wybrano również najlepszego zawodnika tych zawodów sportowych został nim Tomasz Kwiecień z LKS Piaskowianka- Piaski ,który otrzymał medal oraz piłkę do nogi.
LKS Piaskowianka będzie reprezentować Powiat Jędrzejowski na Wojewódzkim turnieju ,,Piłkarska Kadra Czeka”
Fundatorzy nagród:
Mirosław Pawlak – poseł na Sejm RP,
Adam Jarubas marszałek województwa świętokrzyskiego
Edmund Kaczmarek starosta jędrzejowski
Powiatowe Centrum Sportu w Jędrzejowie
Świętokrzyskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Kielcach
Redakcja Sportowa Echo Dnia

Dariusz Lisowski bardzo gorąco dziękuje Staroście Jędrzejowskiemu panu Edmundowi Kaczmarkowi oraz Panu Jerzemu Kuli Prezesowi Świętokrzyskie Zrzeszenie LZS za pomoc w organizacji tej wspaniałej imprezy sportowej.
Szczególne podziękowania Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie kieruje w stronę Ludowego Klubu Sportowego Piaskowianka Piaski, za wspaniała współpracę, oraz za pomoc przy organizacji tych zawodów sportowych.

 

Źródło: www.sport.jedrzejow.pl