Spławikowi Mistrzowie Koła Lin

Mamy nowych spławikowych Mistrzów Koła na rok 2010 . W kategorii seniorów został nim kol. Czajor Mirosław, a w kategorii juniorów kol. Owczarek Łukasz.

Dnia 2010-05-09 na zbiornikach w Chorzewie zostały rozegrane Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW LIN w Jędrzejowie w dwóch kategoriach Seniorów i Juniorów.
Pogoda nie rozpieszczała zawodników, zaraz po rozpoczęciu zawodów zaczął padać deszcz i rozjaśniło się dopiero po zakończeniu zawodów. Ryby też nie chciały współpracować i wyniki nie były imponujące. Płoć brała sporadycznie, trochę lepiej było z leszczem i karasiem i to głównie te ryby łowili zawodnicy. Wyjątkiem był kolega Jarosław Równicki który w drugiej turze wyraźnie dopasował zanętę do wymagań smakowych ryb i złowił prawie 4 kg ryb.

Łącznie w zawodach wzięło udział 18 osób w tym 14 seniorów , 4 juniorów , oraz 3 sędziów. Pragniemy w tym miejscu podziękować wszystkim sędziom za czynny udział w zawodach.

A teraz wyniki : Kategoria Seniorów : I miejsce Czajor Mirosław – Mistrz Koła, II miejsce Równicki Jarosław Frankowski Zdzisław – Vice Mistrz Koła , III miejsce Toczyłowski Krystyn, IV miejsce Majcher Krzysztof , V miejsce Wrześniewski Przemysław , VI miejsce Tutaj Wojciech
Kategoria Juniorów
I miejsce Owczarek Łukasz – Mistrz Koła , II miejsce Owczarek Sebastian – Vice Mistrz Koła, III miejsce Cieśla Łukasz, IV miejsce Michalecki Mariusz.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii będą reprezentować w tym roku nasze Koło na Indywidualnych i drużynowych zawodach spławikowych Okręgu Kieleckiego jak również na spławikowych zawodach rejonowych .

Mimo ogromnego zmęczenia zawodnicy zakończyli zawody w dobrych humorach.

 

źródło: Mariusz Ksel. www.pzwlin.wedkuje.pl