Szkolenie wolontariuszy

blekitnypromyklogo

13 października (sobota)o  godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Jędrzejowie przy ul. 11  Listopada 83  w Sali konferencyjnej  odbędzie się już po raz kolejny bezpłatne szkolenie dla wolontariuszy organizowane przez Fundację Miśka Zdziśka ,,Błękitny Promyk Nadziei” .
Szkolenie przeprowadzone będzie przez : przedstawicieli Kieleckiego Centrum Wolontariatu , psychologa opieki paliatywnej oraz przedstawicieli hospicjum przy NZOZ przy Szpitalu Specjalistycznym im. W. Biegańskiego w Jędrzejowie. Nasi specjaliści przekażą wolontariuszom wiedzę w zakresie opieki nad osobami znajdującymi się w hospicjum oraz podstawowe informacje na temat wolontariatu.
Głównym celem Fundacji jest niesienie pomocy oraz dążenie do poprawy sytuacji tych najbardziej pokrzywdzonych: chorych, niepełnosprawnych, samotnych i cierpiących.
Chcemy pokazać, że niepełnosprawność w niczym nie przeszkadza. Nasza Fundacja angażuje , zachęca do współpracy młodych, wspaniałych ludzi, którzy działają oraz pomagają z potrzeby serca i widzą w tym swój sens życia – informuje Dariusz Lisowski Prezes Fundacji

Zapraszamy bardzo serdecznie młodzież z Jędrzejowa i okolic do udziału w tym bezpłatnym szkoleniu