Wiarygodna Szkoła – certyfikat dla ekonomika

Pragniemy poinformować, że z początkiem 2017 roku została uruchomiona kolejna edycja programu Wiarygodna Szkoła. Po rekrutacji placówek w woj. świętokrzyskim, Ogólnopolskie Wyróżnienie otrzymuje Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie. 

Program Wiarygodna Szkoła stanowi ranking najlepszych placówek w całej Polsce. Nadany Certyfikat jest gwarantem spełniania przez placówkę wysokich standardów edukacyjnych. Wyróżniona szkoła, dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiąga bardzo dobre wyniki w nauce, posiada ciekawą bazę i zapewnia młodzieży bezpieczeństwo.

Celem programu Wiarygodna Szkoła jest stworzenie społeczności placówek spełniających najwyższe standardy edukacyjne i dydaktyczne. Program powstał z inicjatywy dyrektorów szkół, stanowi podpowiedź dla rodziców i uczniów podczas wyboru odpowiedniej placówki. Certyfikat Wiarygodności jest potwierdzeniem wysokiego poziomu i skutecznego zarządzania placówką.

W załączniku przesyłamy Państwu Certyfikat wyróżnionej placówki  Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie. Portfolio wszystkich uczestników naszego programu znajdą Państwo na stronie internetowej www.wiarygodnaszkola.pl w zakładce Laureaci oraz na naszym profilu na Facebooku.