Zwariowany komisariat – zostały już ostatnie bilety!

15 października o godzinie 18:00 w Centrum Kultury w Jędrzejowie zobaczymy spektakl „Zwariowany Komisariat”. Cena biletów 65 zł – zostało zaledwie kilkanaście sztuk. 

Pełną humoru i absurdu komedię w gwiazdorskiej obsadzie, ukazująca wydarzenia kilku dni pracy policjantów w przygranicznym miasteczku.

W spektaklu występują między innymi: znany z roli Boczka w serialu Świat Według Kiepskich – Dariusz Gnatowski, znany z roli Mariana w serialu Ludzie Chudego – Piotr Pręgowski, Paweł Lubicz z Klanu czyli Tomasz Stockinger, Michał Milowicz, Tadeusz Ross, Andrzej Zaborowski, Ewa Kuklińska i wielu innych doskonałych aktorów.

Bohaterów sztuki charakteryzuje alogika myślenia, która powoduje całkowity nonsens w komunikacji pomiędzy nimi. W formie jest to bardziej spektakl kabaretowy, niż klasyczna komedia.
Komendant Obracaj jest najstarszy stażem w komisariacie, trochę megaloman, często cytuje znane przysłowia zmieniając ich kontekst.
Zazdrosny o żonę, również policjantkę Ziutę Kwas-Obracaj, podejrzewa ją o romans z agentem Tomkiem, karnie przeniesionym z CBA za nieudane operacje specjalne. Aspirant Warzecha, który próbuje naprawić swoją złą reputację pijaka, wykonuje zadania specjalne, między innymi poszukując w terenie iluzjonisty z „żółtym ptakiem”.
Komisariat odwiedzają, minister resortu z małżonką, generał policji a co wyniknie z tej wizyty, zobaczycie Państwo sami. Wartka akcja, przezabawne dialogi, i absurdalne sytuacje nie pozwolą widzom na sekundę nudy.