Morsy Małogoszcz zainaugurowały sezon. W wydarzeniu uczestniczył także burmistrz Paweł Król.
Klub Morsy Małogoszcz oficjalnie rozpoczął kolejny sezon zimowych kąpieli. Ostatnie weekendy przyciągnęły wielu członków klubu morsa oraz sympatyków zimowych aktywności, którzy wspólnie zanurzyli się w lodowatej wodzie, inaugurując tegoroczne spotkania.
W wydarzeniu wziął udział również burmistrz Małogoszcza, Paweł Król, który — podobnie jak pozostali uczestnicy — wszedł do wody i wspólnie z klubem rozpoczął sezon. Jego obecność została ciepło przyjęta przez morsujących, podkreślających, że wsparcie władz lokalnych sprzyja integracji i rozwojowi aktywności w regionie.
Spotkaniu towarzyszyła dobra atmosfera, a po zakończonym morsowaniu uczestnicy dzielili się wrażeniami przy gorących napojach. Klub zapowiedział już kolejne zimowe wejścia do wody i zachęca wszystkich chętnych do dołączenia do wspólnych kąpieli. Klub morsa z Małogoszcza uczestniczył też w wydarzeniach w innych rejonach niż powiat jędrzejowski. Morsy Małogoszcz były na zlocie w Tarnobrzegu oraz w Jurgów. Zobaczcie zdjęcia:











Miła odmiana wśród typowych internetowych treści.Nieczęsto zdarza mi się wrócić do początku tekstu po przeczytaniu całości – tu wróciłem. Nieprzegadane, a konkretne – tego szukam. Zapisuję stronę – za jakiś czas będę chciał tu wrócić, żeby poczytać nowe mam nadzieje równie dobre teksty.