
W piątek 8 maja po godzinie 11:30 na drodze krajowej S7 na wysokości miejscowości Potok Wielki doszło do awarii autobusu. Na miejscu pracowały straż pożarna, policja oraz służby techniczne. Według wstępnych informacji mogło dojść do wycieku płynu AdBlue oraz rozszczelnienia układów napędowych pojazdu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Teren został uprzątnięty a droga jest przejezdna.




