Strona głównaSport i motoryzacjaTomasz Biskupski wygrał dobrze obsadzony bieg w Małogoszczu

Tomasz Biskupski wygrał dobrze obsadzony bieg w Małogoszczu

W niedzielę 24 maja o godzinie 16:00 w Małogoszczu odbył się XII Bieg Ulicami Bohaterów który zgromadził licznych uczestników i kibiców. Wcześniej odbyły się biegi dzieci i młodzieży. Bieg główny na 7.5km od początku przebiegał w bardzo wysokim tempie. W rywalizacji uczestniczył ubiegłoroczny zwycięzca Tomasz Biskupski a także m.in. bardzo mocny zawodnik z Maroka oraz dwóch reprezentantów Kenii. Przez cały dystans trwała zacięta walka oraz próby ataków ze strony czołowych zawodników. Ostatecznie jako pierwszy na mecie zameldował się polak Tomasz Biskupski który ponownie wygrał bieg. Drugie miejsce zajął zawodnik z Maroka a trzecie reprezentant Kenii. Po zakończeniu rywalizacji Tomasz Biskupski powiedział: Zwycięstwo w Bieg Ulicami Bohaterów cieszy – Dzisiaj sporo zdrowia zostawiłem na trasie. Pogoda w połączeniu z ciężkim profilem trasy oraz ciągłymi atakami i próbami zerwania przez Kenijczyków sprawiły, że dzisiaj było naprawdę ciężko. Wytrzymałem zaatakowałem dowiozłem. W rywalizacji kobiet najlepsza była Anna Pawlikowska. W programie wydarzenia odbyły się również marsz Nordic Walking a organizatorzy podkreślili wysoki poziom sportowy oraz sprawny przebieg całej imprezy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

- Reklama -
Szkoła Agnes

Najbardziej polularne