marta
R E K L A M A

Kamil Cebulski, "najmłodszy milioner w Polsce" wygłosi wykład w Jędrzejowie

Zapraszamy na spotkanie z Kamilem Cebulskim.

Spotkanie odbędzie się 1 października o 18:00 w sali konferencyjnej jędrzejowskiego Centrum Kultury (I piętro).

Media okrzyknęły go "najmłodszym milionerem w Polsce" bo mając 17 lat założył firmę, która w ciągu roku zaczęła przynosić zyski i zatrudniać pracowników. Jako nastolatek był właścicielem kilkunastu sklepów internetowych i serwisów z grami, które notowały około 2,5 miliona odsłon dziennie.   

Pochodzący z Jędrzejowa Kamil Cebulski obecnie mieszka za granicą, prowadzi uniwersytet działający w kilku krajach, otwiera setkom Polaków firmy w Wielkiej Brytanii i buduje szkoły w Afryce. Jego uczelnia ASBIRO jest jedyną szkołą w Polsce w której wykładają biznes. Uczniowie ASBIRO mogą się kształcić od takich sław jak między innymi:  

David Stockman - minister finansów w rządzie prezydenta USA - Ronalda Regana.

Leszek Balcerowicz - były wicepremier, minister finansów i prezes NBP.

Tadeusz “TAD” Witkowicz - miliarder i pierwszy Polak, który wprowadził dwie swoje firmy na amerykańska giełdę na Wall Street.

Krzysztof Jędrzejewski - 36 na liście najbogatszych polaków miesięcznika FORBES, główny akcjonariusz Kopexu firmy zatrudniającej ponad 6,5 tys osób.

Andrzej Sadowski i Robert Gwiazdowski z Centrum im Adama Smitha.

Jan Fijor - przedsiębiorca, podróżnik, dwukrotnie najlepszy sprzedawca nieruchomości w Chicago.

Ponadto studenci uczelni Kamila Cebulskiego biorą udział w wielu seminariach naukowych za granicą. Samego Kamila gościł m.in. Hans-Adam II Lichtenstein - głowa księstwa Lichtenstein, jego osobisty majątek przekracza 4 miliardy dolarów, co czyni go jednym z najbogatszych władców w Europie.  

 

Naprzód wygrał z Partyzantem

W meczu piłkarskim 6 kolejki o mistrzostwo IV ligi Naprzód Jędrzejów pokonał na własnym obiekcie Partyzant Radoszyce 2-0.

Skrót meczu:

Naprzód Jędrzejów liderem IV ligi

W meczu piłkarskim o mistrzostwo IV ligi grupy świętokrzyskiej, Naprzód Jędrzejów pokonał na własnym boisku GKS Rudki 4-0. Wygrana w czwartej kolejce gier spowodowała, że Naprzód z kompletem zwycięstw przewodzi w czwartoligowej tabeli. Bramki dla Naprzodu: Krystian Zaręba: 30', 62', 70', Jarosław Owczarek 69'.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania.

stat4u