marta
R E K L A M A

Nagłowice

Drukuj

Dachowanie w Zdanowicach

Rzecznik PSP Aleksandra Kokosińska włącz .

news_dachowaniezdanowiceW środę 30 marca o godzinie 10.35 Powiatowe Stanowisko Kierowania w Jędrzejowie otrzymało informację o wypadku w miejscowości Zdanowice gm. Nagłowice. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Jędrzejowie stwierdzono, że ma prawym pasie jezdni znajduje się wywrócony do góry kołami samochód osobowy Fiat Uno. W samochodzie podróżowała jedna osoba, która opuściła go o własnych siłach i była opatrywane przez będąca na miejscu załogę Pogotowia Ratunkowego. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenie i odłączeniu instalacji elektrycznej oraz gazowej w pojeździe. Po zakończeniu działań operacyjnych policji, samochód ściągnięto na pobocze, a jezdnię uprzątnięto z pozostałości pokolizyjnych oraz płynów eksploatacyjnych.
Drukuj

Śmiertelne potrącenie

Rzecznik PSP Aleksandra Kokosińska włącz .

W niedzielę 27 lutego o godzinie 4.34 Powiatowe Stanowisko Kierowania w Jędrzejowie otrzymało informację o wypadku w miejscowości Cierno Żabieniec gm. Nagłowice. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Jędrzejowie stwierdzono rozbity samochód Ford Sierra na poboczu, w polu. Obok pojazdu, znajdowała się jedna osoba u której przybyły na miejsce wypadku lekarz Pogotowia stwierdził zgon. Innych uczestników zdarzenia nie stwierdzono. Działania straży polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu terenu akcji, zakręceniu instalacji LPG w jaką wyposażony był pojazd oraz odłączeniu akumulatora. W trakcie działań Karetka Pogotowia i Policja udały się do pobliskiej miejscowości, gdzie do jednego z zabudowań zgłosiła się ranna osoba. Policja ustaliła, że jest to kierowca pojazdu uczestniczącego w wypadku. Po zakończeniu czynności dochodzeniowo – śledczych przez Policję jezdnię uprzątnięto z resztek pokolizyjnych, a miejsce zdarzenie wraz z uszkodzonym pojazdem przekazano protokolarnie Policji.
Drukuj

Wypadek w Nagłowicach

Internetowa Telewizja Jędrzejów włącz .

Foto ArchiwumW miniony piątek 3 marca 2010 o godzinie 19.27 na wysokości lasu w Nagłowicach  na drodze krajowej Nr 78 doszło do wypadku drogowego - zderzyły się dwa samochody: Ford Scorpio i Ford Focus. W wyniku zderzenia ranne zostały cztery osoby – trzy ze Scorpio i 1 z Focusa. Zderzenie aut było na tyle poważne, że poszkodowani musieli zostać uwolnieni z pojazdów poprzez ich rozcięcie sprzętem hydraulicznym. Osoby poszkodowane zostały zabrane przez pogotowie ratunkowe do szpitala w Jędrzejowie.
Usuwanie skutków zdarzenia przez 3 zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz policję trwało ponad 2 godziny.
stat4u