marta
R E K L A M A

Oksa

Drukuj

Summer Festiwal Oksa 2013

Administracja włącz .

tra la la

Już 15 września 2013 roku na stadionie Nidy przy ulicy Modrzewiowej w Oksie odbędzie się jedna z największych imprez muzycznych tego roku w Świętokrzyskiem.

Kilka tysięcy osób będzie mogło się bawić z czołówką polskich DJów i zespołów Disco Polo. Summer Festiwal rozpocznie się o godzinie 15:00 a zakończy po drugiej w nocy. Impreza odbędzie się przy udziale najnowszych osiągnięć wizualizacji: światło, dźwięk, pokaz laserowy, efekty pirotechniczne.

Podczas Summer Festiwal wystąpią Kalwi&Remi, Taito, DJ Raven, DJ Matti, M@tius , Exelent, Shantel , DJ Bolek,  Veegas. 

Wstęp na imprezę od godziny 15:00 do 19:00 kosztuje 10 zł. Wstęp od godziny 19:00 do końca imprezy 20 zł. (dla posiadaczy ulotki związanej z wydarzeniem wstęp do 19:00 również 10 zł).

Zapraszamy! 

 

 

Drukuj

Bezpłatne szkolenia zawodowe dla rolników!

Edgar Wojtasiak włącz .

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego 
Człowiek – najlepsza inwestycja!

 

 

BEZPŁATNE SZKOLENIA ZAWODOWE DLA ROLNIKÓW!!!

 

Skorzystaj z darmowych szkoleń oferowanych w ramach projektu

 

Zwiększ swoje szanse poza rolnictwem” i zdobądź nową pracę:

 

Drukuj

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej ,,Pomóż sobie i innym”

Administrator włącz .

oksa_darekPowiatowy Turniej Piłki Siatkowej ,,Pomóż sobie i innym" dla drużyn dziewcząt z udziałem przedstawicieli i zawodników Klubu Sportowego KS Fart Kielce o Puchar Pana Edmunda Kaczmarka Starosty Jędrzejowskiego Przewodniczącego Konwentu Starostów Województwa Świętokrzyskiego Pod patronatem Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Pana Adama Jarubas Pani Małgorzaty Muzoł Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach Przewodniczącego Konwentu Starostów Województwa Świętokrzyskiego Pana Edmunda Kaczmarka Patronat nad tym Turniejem objął Klub Sportowy KS Fart Kielce 

 

Chciałbym Państwa uprzejmie poinformować, iż 19 listopada 2010 Pełnomocnik ds. Sportu Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie Dariusz Lisowski zorganizował Międzypowiatowy Turniej Piłki Siatkowej dla drużyn dziewcząt o Puchar Starosty Jędrzejowskiego Edmunda Kaczmarka ,, Pomóż sobie i innym" w Oksie z udziałem przedstawicieli i zawodników Klubu Sportowego KS Fart Kielce, jest to pierwszy Turniej Piłki Siatkowej w Powiecie Jędrzejowskim o tak wysokiej randze. Na początku tych zawodów minutą ciszy uczono tragiczną śmierć uczennic z Liceum im M. Reja oraz Rafała Dzwonka i Karola Gajdy Części oficjalną uroczyście otworzyła Pani Małgorzata Muzoł Świętokrzyski Kurator Oświaty.

stat4u