Naprzód remisuje z Unią w ostatnim sparingu przed ligą (video)

Od 9 lipca trwają przygotowania do sezonu 2012/2013 zespołu Naprzodu Jędrzejów.

Podopieczni Andrzeja Fendrycha rozegrali do tej pory kilka sparingów oraz trenowali na własnych obiektach od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych.

W Naprzodzie po spadku z III ligi doszło do wielu zmian kadrowych. Przede wszystkim wielu zawodników których kibice mięli przyjemność obserwować na treningach i sparingach stanowią miejscowi gracze.

{youtube}ogLD8rMifQc{/youtube}

Z tych którzy  wiosną grali na trzecioligowych boiskach nie ma już m.in takich zawodników jak: Kamil Dziadowicz, Dawid Żak, Kamil Beszczyński, Sebastian Hajduk, Rafał Kwiecień, Krzysztof Pach, Łukasz Gągorowski, Krystian Milcarz, Tomasz Milcarz, Hubert Drej, Piotr Matan, Tomasz Grund, Paweł Doroszko.

Z Naprzodem trenują za to nowi piłkarze: Łukasz Niemstak, Piotr Wójcik (ostatnio Dąb Nagłowice), Norbert Baran (ostatnio BRUK-BET Nieciecza), Piotr Stolarczyk (ostatnio Hetman Włoszczowa) – trzech pierwszych zawodników na pewno zagra w Naprzodzie a rozmowy w sprawie transferu Stolarczyka nadal trwają. Po za tym do pierwszego składu włączono kilku juniorów którzy poczynają sobie całkiem nieźle.

Podczas przygotowań do nowego sezonu KSN rozegrał kilka sparingów. W pierwszym z nich Naprzód pokonał Wicher Miedziana Góra 1-0 (bramkę dla Naprzodu zdobył Piotr Wójcik), następnie Zdrój Busko 0-2 (obie bramki dla Naprzodu zdobył Tomasz Iwański), w ostatnich dniach zespół z Jędrzejowa rozgromił 8-1 Dąb Nagłowice i uległ 4-1 Hetmanowi we Włoszczowej (bramka dla Naprzodu autorstwa Tomasza Iwańskiego).

Dzisiaj o 11:00 na stadionie przy Sportowej Naprzód Jędrzejów podejmował Unię Sędziszów. Był to ostatni sparing dla obu zespołów przed rozpoczęciem ligi. Mecz zakończył się remisem 1-1 a gola dla gospodarzy strzelił Tomasz Iwański.