W weekend gorąco

Prognoza na naszej stacji pogodowej na najbliższy weekend wskazuje na to, że ten weekend będziemy mieli dość upalny. W związku z tym napewno w naszym rejonie nie zabraknie amatorów kąpieli. Sprawdziliśmy jak do tego przygotowane są kąpieliska w naszym regionie, z których najchętniej korzystają jędrzejowianie.

Sędziszów
Kąpielisko w opini ludzi z niej korzystających jak zwykle bardzo dobrze przygotowane do sezonu. Temperatura wody sięga w okolicach 27 stopni celcjusza. Kąpieliska strzeże drużyna ratownicza Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z Sędziszowa. Dodatkową atrakcją dla przebywających na tym obiekcie jest możliwość wypożyczenia rowera wodnego czy też kajaka

. W okolicach kąpieliska bardzo dobre zaplecze gastronomiczne oraz atracje dla dzieci m.in. dmuchane zjeźdzalnie. Zachwalającą rzeczą przez naszych respondentów jest możliwość dojechania na kąpielisko pociągiem PKP z Jędrzejowa (rozkład jazdy znajdziesz w dziale komunikacja). Wojewódzka stacja sanitarno epidmiologiczna nie stwierdziła żadnych zanieczyszczeń na terenie kompleksu.

 

Bolmin

Warunki podobne jak w Sędziszowie jednakże na kąpielisku brakuje zaplecza gastronomicznego jak i rekreacyjnego. Wojewódzka stacja sanitarno epidmiologiczna nie stwierdziła żadnych zanieczyszczeń na terenie kompleksu.