Groźny wypadek na trasie S7 w okolicach Mnichowa w powiecie jędrzejowskim. Osobowe BMW wypadło z drogi i zatrzymało się na pobliskim polu. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 17 maja, przed godziną 13:00. Jak ustalili policjanci, 39 letnia kobieta kierująca BMW prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. Kierująca straciła panowanie nad autem. Samochód uderzył w bariery energochłonne, przebił ogrodzenie i wypadł poza jezdnię. Autem podróżowały trzy osoby. 39 letnia kierująca, 41 letni mężczyzna oraz 16 letni chłopiec. Kobieta i nastolatek zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu pracowali strażacy, policjanci i ratownicy medyczni. W czasie działań jeden pas ruchu w kierunku Kielc był zablokowany. Droga jest już całkowicie przejezdna.
Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 39 letnia kobieta kierująca BMW prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i straciła panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w barierę energochłonną, następnie w ogrodzenie drogowe i zjechało na pobliskie pole – przekazała młodszy aspirant Anita Radgowska z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie. Fot. Policja Jędrzejów.


